Age Summum

Okamžité riešenie na viditeľné známky starnutia

Výskumné a vývojové centrum GUINOT prináša do oblasti kozmetických ošetrení alternatívu plastickej operácie – manuálne omladzujúce ošetrenie Age Summum. Inovatívne ošetrenie, ktoré ponúka okamžité riešenie na viditeľné známky starnutia už za 50 minút. Aktívne zložky použitých prípravkov a protokolárny postup ošetrenia boli vyvinuté na účinnú elimináciu jemných i hlbších vrások na čele, v okolí očí, úst, na celkové spevnenie a rozjasnenie pleti.

Tajomstvo ukryté v účinných zložkách

Tajomstvom ošetrenia je špeciálne vyvinutá masáž zameraná na spevnenie kontúr pleti a aktívne zložky prípravkov, ktorých účinky sú dlhodobo vedecky overené. Komplex bunkového života a Pro-kolagén z laboratórií GUINOT regenerujú bunky, stimulujú metabolizmus buniek a syntézu kolagénu. Čistý vitamín C stimuluje tvorbu kolagénu a rozjasňuje pleť. Kyselina hyalurónová s vysokou a nízkou molekulárnou hmotnosťou vypĺňa vrásky a vyhladzuje pleť. Výsledkom je vyhladená, spevnená pleť plná jasu a života.

Výsledky vedeckých testov po 3 ošetreniach bolo zaznamenané:

  • – 49.4% priemerné zníženie hĺbky vrások
  • + 42.6% priemerné zvýšenie spevnenia pleti
  • + 87.7% priemerné zvýšenie elasticity pleti

Tajomstvo procedúry

DERMABRÁZIA EXFOLIAČNÝM KRÉMOM

Vyhladenie a omladenie pleti odstránením odumretých buniek. Exfoliačné mikročiastočky hĺbkovo uvoľňujú a čistia póry, odstraňujú nahromadené odumreté bunky a oživujú pleť. Mikročiastočky z bambuckého masla zároveň zjemňujú a vyhladzujú povrch pleti.

REGENERAČNÉ ANTI – AGE SÉRUM

Jedinečná kombinácia Komplexu bunkového života s čistým vitamínom C zabezpečia novým bunkám dokonalú výživu a regeneráciu.

AGE SUMMUM MASÁŽ

Špeciálna 15-kroková masáž na spevnenie kontúr pleti kombinovaná s vysoko koncentrovaným omladzujúcim sérom s obsahom kyseliny hyalurónovej.

AGE SUMMUM MASKA

Ošetrenie je zavŕšené unikátnou maskou, ktorej materiál i tvar zabezpečujú dôkladné prenikanie aktívnych zložiek. Stabilizovaný vitamín C pleť rozjasňuje, Pro-kolagén stimuluje syntézu kolagénu a pleť spevňuje.

Rezervácia

O potvrdení Vašej rezervácie Vás budeme telefonicky kontaktovať.