Permanentný Make Up

Permanentný make up obočie

Pri tetovaní obočia sa používajú rôzne techniky od čepielkového obočia, ktoré je teraz veľmi populárne, cez plné obočie, tieňované, kombinované s technikou aj púdrovou aj čiarkovanou, vždy to záleží od danej zákazníčky a aký efekt chce dosiahnuť. Obočie je predsa to prvé čo si všimnete na človeku.

Púdrová technika je teraz pre mňa najlepšia technika, pretože sa môže tetovať na všetky typy pleti a výsledkom je krásne prirodzené obočie. Je to asi najjemnejšie tetovanie, kde sa pigment vrství a ukladá do pokožky. Po zahojení je obočie bez ostrých kontúr, vyzerá jemne a upravene. Za mňa jedna z top techník.

Čiarkových techník je niekoľko druhov a taktiež s podtieňovaním alebo bez, tiež veľa záleží či má zákazníčka ešte nejaké svoje chĺpky. Túto techniku odporúčam hlavne zákazníčkam, čo majú ešte svoje chĺpky a chcú obočie len zahustiť, vtedy vyzerá obočie veľmi prirodzene. Taktiež sa môže čiarkované obočie robiť ručne čepielkou alebo prístrojom. Rozdiel je, že tetovanie prístrojom je trvácnejšie ako ručne čepielkou. Pigment sa časom bledne, odbúrava sa z pokožky. Čepielkové tetovanie obočia nie je vhodné pre každý typ pokožky. Najstaršia technika je klasická plná, kde sa tetuje hlbšie do pokožky, tým vydrží dlhšie. Tesne po tetovaní, keď pominie účinok anestetika sa treba pripraviť na to , že obočie môže mierne štipkať, v mieste tetovania sa sťahuje pokožka a vznikajú malé chrastičky, ktoré po pár dňoch samovoľne opadajú. Nesmiete si ich samé olupovať, strhávať, nakoľko môžete strhnúť aj farbu vpravenú do pokožky a výsledný efekt bude s fľakmi. Prvé 3-4 dni vyzerá obočie omnoho tmavšie netreba sa toho zľaknúť. Keď chrasty opadajú výsledok bude o 50% svetlejší.

púdrové obočie

Rezervácia

O potvrdení Vašej rezervácie Vás budeme telefonicky kontaktovať.